Tur de birou

Crearea unui spațiu de birou coeziv, dar frumos, NU este ușor - aveți nevoie de piese funcționale (birouri de salut, iluminat, depozitare) care joacă perfect față de restul decorului, creând un spațiu în care angajații vrei pentru a lucra intr-un spatiu care se simte inspirational, dar suficient de confortabil pentru acele inevitabile incaooooooo zile inainte. Un spațiu care este la fel de potrivit pentru o întâlnire cu pitch-ul de 2pm, deoarece este pentru o pauză de 5pm.

Pe masura ce echipa a crescut, spatiul nostru de birouri se adapteaza si se schimba in permanenta - spatiul de living a fost schimbat pentru mai multe birouri (noi membri ai echipei!), Intreaga bucatarie a fost revizuita si alte mici schimbari strategice au fost facute - - care a avut un impact imens asupra spațiului. Cofondatorii noștri Alaina Kaczmarski și Danielle Moss răspândesc detaliile despre cum știau că este timpul să obținem un spațiu de birou (și procesul de decorare), cum a crescut și sa schimbat de-a lungul anilor și ce are viitorul în magazin.

Ați început în 2012 din casele dvs. - când și cum ați știut că a fost timpul pentru spațiul de birouri

Da - amândoi am lucrat acasă pentru primii câțiva ani! Catalizatorul real pentru obținerea unui birou a fost că noi angajăm angajați cu normă întreagă aici în Chicago și aveam nevoie de un spațiu în care să putem lucra împreună și să producem fotografii. Am gasit aceasta mansarda uimitoare in Bulevardul de Vest din Chicago, care inchiriaza fie ca spatiu viu, fie ca locul de munca, astfel incat chiria era mult mai accesibila decat inchirierea de birouri comerciale standard si avea o mult mai rece estetica decat cele mai multe spatii de birouri, asa ca am sarit pe ea. Acum avem șapte editori full time (cei doi dintre noi), un editor cu jumătate de normă și doi stagiari care lucrează în biroul nostru din Chicago.

De unde știți că societatea a fost pregătită financiar pentru investiție

Acest lucru a fost un pic dificil să dau seama, dar în cele din urmă sa ajuns la cântărirea veniturilor trimestriale prognozate cu cheltuieli. După ce ne-am întâlnit cu contabilul nostru, ne-am dat seama ce ne-am putea permite și, de asemenea, am planificat inițial să dezvăluim costul chiriei prin închirierea spațiului de pe Airbnb. Asta a funcționat pentru o vreme, dar în cele din urmă a devenit prea mult de hassle și am reușit să-și permită spațiul indiferent.

Ce căutați într-un spațiu Câte birouri ați privit înainte de a decide acest lucru

Ne-am uitat la câteva dintre spațiile de copertă comune din oraș, iar acestea au fost șocant de costisitoare pentru a închiria ceea ce este în esență un dulap cu pereți de sticlă. Deci, comparând prețul studioului nostru de loft cu cei care știu că am avut multe lucruri.

În ceea ce privește ceea ce căutam, vrem să fie ceva deschis, unic și rece estetic, cu multă lumină naturală. Ne-a plăcut pereții de cărămidă expuși și grinzile din lemn oferite de acest mansardă și am știut că am putea să o facem special. O mulțime de birouri sunt întunecate și chinuite cu puțină lumină naturală, deci din nou, aceasta a făcut o decizie ușoară.

Care era cel mai important lucru care nu putea fi negociat, acest spațiu trebuia să se potrivească cu The Everygirl

Îndepărtează lumina naturală. Atât pentru fotografiere cât și pentru sănătatea mintală.

Care a fost primul tău pas în transformarea acestui apartament în mansardă într-un birou funcțional

Îmbunătățirea funcționalității Obținerea birourilor și scaunelor! Faceți-o a noastră Pictați totul alb!

Aveți vreo provocare în ceea ce privește funcționarea biroului Dacă da, spuneți-ne cum ați lucrat în jurul lor.

Cea mai mare provocare cu care ne confruntăm este lipsa unei săli de conferințe sau a unui spațiu privat care să facă apeluri sau să aibă întâlniri. Ea limitează ceea ce putem discuta despre noi doi, așa că avem încă câteva zile de muncă de la domiciliu pe care le folosim pentru a lua convorbiri cu contabilul nostru, cu echipa juridică, cu agenții de publicitate și cu ceilalți pentru a discuta lucruri precum finanțele sau resursele umane pe care le putem " discuta despre echipa.

De când veniți în acest birou, echipa dvs. a crescut! Spuneți-ne câte ceva despre femeile din echipa dvs. și cum personalul în creștere are impact asupra afacerii dvs..

Ei bine, femeile din echipa noastră sunt, pe scurt, absolut cele mai bune. Sunt exact ceea ce ați dori pentru echipa dvs. - greu de muncit, talentat, inteligent și, în general, o explozie pentru a fi în jur. Fiecare își aduce propria personalitate unică și un set de pricepere în mix și fiecare își dorește mereu să sară pe orice misiune pe care și-o aruncă. Am avut cu adevărat noroc că toată lumea se întâmplă la fel de bine ca și ei. Este un grup special și atât de multă distracție în birou și în conversațiile noastre Slack!

Cum a schimbat un birou The Everygirl Cum a evoluat echipa și a crescut prin acest spațiu

Echipa a fost permisă să colaboreze și să se leagă într-un mod în care nu am fi reușit altfel. Ne-a permis să abordăm proiectele care par a fi un vis de conducte - cum ar fi producerea de videoclipuri, realizarea de fotografii în interiorul casei, organizarea unui produs care vine și câteva alte lucruri pe care le avem în fabrică.

Biroul nostru a făcut mult mai ușor extinderea și angajarea, pentru că acum putem spune direct când și unde vor lucra, spre deosebire de câteva zile pe care le vom întâlni la o cafenea sau la casa lui Danielle sau a lui Alaina, ceea ce am făcut primii câțiva ani. Compania noastră este autorizată să fie mai organizată și structurată, ceea ce ne ajută echipa și managementul.

În general, a fost o experiență extraordinară.

Cum ați descrie stilul de design și esteticul

Amândouă avem un aspect foarte curat și proaspăt pe designul tradițional. Gândiți-vă că ruralul englezesc întâlnește casa de plajă din California întâlnește cosmopolitul Brownstone din New York.

Unde sunt locurile preferate pentru cumpărături pentru decor și mobilier

Câteva dintre favoritele noastre includ West Elm, CB2, Rejuvenation, HomeGoods, Serena și Lily, Wayfair, World Market - și, bineînțeles, colaborările noastre cu mobilierul de interiorInterior Definearea și Interior!

Ai lucrat cu Home Depot să faci peste zona bucătăriei. Spuneți-ne despre acest proces și cum a schimbat simțul biroului.

Am fost atât de entuziasmați că Home Depot a vrut să colaboreze cu noi pentru a reda bucătăria noastră de birou. Scopul final a fost crearea unui spațiu Martha-Stewart-esque pentru producerea de fotografii. Erau atît de deschisi încât să ne lase să facem ceea ce ne-am dorit și am crezut că vom deveni un pic mai contemporani, având în vedere mediul urban, dar, desigur, am mers cu un stil mai tradițional, care într-adevăr se amestecă minunat în spațiu și o face mult mai mult feminin.

Echipajul cu care am lucrat în biroul nostru, cu mostre de lemn și hardware, au luat măsurători și ne-au ajutat să colaborăm cu un design pentru rafturi, dulapuri și aparate. A fost un proces atât de distractiv și ușor. Odată ce materialele au sosit, spațiul a fost finalizat într-o săptămână! Aceasta ne-a transformat complet biroul, făcându-l să se simtă chiar mai deschis, mai strălucitor și mult mai deschis.

Ce ar trebui să facă cineva care să-și actualizeze propriul spațiu pentru a face cel mai mare impact cu un efort minim

Scapă de lucruri excesive și agitate. Organizați-vă spațiul de lucru și păstrați-l așa! Clearance-ul mental și productivitatea muncii va fi mult îmbunătățit! Este atât de ușor să găsești accesorii de birou, containere și cutii prietenoase cu bugetul (și estetic), care te ajută să rămâi organizat.

Ce urmează pentru (și Everymom!) Și acest birou!

Ei bine, cea mai recentă schimbare a fost REALIZAREA frumoasei zone de cameră de zi pe care o vedeți (tristă, știm), dar a fost pentru o cauză bună. Am adăugat mai multe birouri cu echipa noastră în creștere Everymom și tocmai nu aveam spațiu pentru tot! E nebun să credem că vom depăși acest spațiu în decurs de un an sau cam așa ceva. Nu putem aștepta să vedem unde vom ajunge mai departe!

Le-am întrebat cititorilor ce vroiai să știi despre biroul nostru! Iată cele mai întrebări:

Ce este o zi obișnuită ca în birou

Nici două zile niciodată nu simt la fel, dar asta e partea distractivă despre ceea ce facem. Există o mulțime de timp petrecut la computerele noastre sau la apeluri - de obicei revizuim conținutul, lucrăm cu echipa pe orice proiect se află în prezent în fabricație și cheltuim mult timp să trecem peste sponsorizările potențiale cu directorul nostru cu jumătate de normă de parteneriate de brand.
Echipa poate fi găsită ca făcând ceva de la scrierea și producerea conținutului, copierea, lucrul la social media sau newsletter-ul nostru, grafica, video, sponsorizări etc. Suntem, în general, puțin peste tot, dar într-un mod bun! Și dacă o puteți crede, în prezent ne pregătim pentru vacanță!

Ce efecte personale poți avea în biroul tău fără să te uiți aglomerat sau neprofesional Ce articole crezi personal că toată lumea ar trebui să țină la birou

Biroul dvs. trebuie să aibă articolele de care aveți nevoie. Există elementele esențiale - iluminarea, computerul, un mouse pad, dacă este necesar, suportul stiloului și un loc pentru a păstra orice corespondență și documente. În ceea ce privește efectele personale, majoritatea dintre noi au un cadru de imagine, o lumânare sau alte obiecte de decor mici (o cutie de vază sau umbre), dar încercați să o mențineți la un nivel minim pentru a evita aspectul aglomerat.

Ce roluri / poziții ați început cu și cum ați dat seama de următoarele poziții de a angaja pentru ca ai crescut

La început, noi și stagiarii noștri, pentru care vom fi întotdeauna atât de recunoscători. Un intern în special (actualul nostru director de redacție, Allyson Fulcher) a făcut întotdeauna o asemenea muncă incredibilă și a fost (de ani de zile) pe cineva despre care am vorbit despre angajarea cu normă întreagă dacă și când am reușit. Când a venit timpul să angajeze pe cineva care să ajute site-ul, am avut noroc și ea a fost disponibilă pentru slujbă. Am continuat să creștem, adăugând asistenți editoriale și editori asociați și, în cele din urmă, un editor pentru The Everymom. Aproape toți angajații noștri au fost stagiari anteriori pe care ne-a plăcut să le avem în echipa noastră și, pe măsură ce rolurile s-ar schimba și site-ul ar crește, ne-am dat seama ce aveam nevoie și când am putut să ne permitem să creștem echipa, să găsim persoana potrivită pentru treaba. Am devenit atât de norocoși și avem o echipă cu adevărat uimitoare, remarcabilă!

Ce caracteristici căutați atunci când angajați

Ea este o tânără creativă, orientată spre carieră, care este pasionată de ceea ce facem - care dorește să-i inspire pe alții și să crească atât personal, cât și profesional. Ea este un auto-starter cu idei. Ne place când angajații noștri pun idei pe care nu le-am fi putut produce singuri și ori de câte ori ne gândim că sunt potriviți, mergem cu ea. și Everymom ar putea să ne aparțină, dar site-urile nu sunt o reflecție a noastră - sunt echipa noastră și cititorii noștri, iar angajații noștri obțin asta. Este o persoană în care avem încredere să vină și să producă idei interesante și noi. Ea este deschisă la feedback și iubește să lucreze cu o echipă apropiată.

ProductяSources

Intrare
consola, IKEA
cai de imprimare, Kara Rosenlund
print abstract, minted
2/22/12 print, Minted
lampă, West Elm
cuțit, Imm Living

Zona conferințelor
marmură, Concepte pentru Rove
scaune, casa de modaHigh

Birourile lui Alaina & Danielle
alaina și danielle, Wayfair
alaina și scaunele de birou danielle, Anthropologie
lămpile de birou alaina și danielle, Wayfair
rame de birou, Antropologie
piele mouse pad, Etsy
pahare cu creioane acrilice, CB2
organizator de fișiere de aur, CB2я(Similar)
pixuri, Poppin

Bulletin Wall
perete grilă, Etsy
intrați în formație, de către Kelly Etz
folderul de plicuri de aur, яTarget
cabinetul de depozitare, Poppin
print european, de Alaina Kaczmarski
paris hartă tipărire, jMinted
femei puternice de imprimare, yby Kelly Etz
hai să ne pierdem amprenta, Minted
auto-angajat de imprimare, Vichcraft
pictura în flori, Katherine Corden
44 pătrate tipărite, de Kelly Etz

Echipa de birouri
birouri de echipă, Wayfair
scaune pentru birou de birou, West Elm
lămpi de birou pentru birou, Reîntinerire
cupa cu creion de aur, Amazon
cutie de depozitare din sticlă, West Elm
tavă de accesorii albă, Poppin
chevron jute covor, West Elm

Bucătărie
pendant iluminat, întinerire (Similar)
bucatarie de Home Depot, vezi toate detaliile de aici

Camera de zi
caitlin canapea, x Definiție interioară
scaun în roșu, x Definire interioară
covor, West Elm
vioara din frunza de frunze, West Elm
lampă, West Elm
poppiesyprint, minted
roată de roată, Măcinată
pene, Minted
print abstract, minted
parisiaprint, Minted
masă de cafea, West Elm
Mănâncă băutură Nap book, Soho House
Cartea liniștită din Los Angeles, jRebecca Razo
Cartea silențioasă din Paris, Zidul lui Sioban
Cartea liniștită din New York, zidul Shiobhan
Cartea Elemente de stil, Erin Gates